Refuzon Milanin ! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Refuzon Milanin !

21:04 | 25 Janar 2019

Martin Caceres i është bashkuar Juventusit për herë të tretë pas aventurës së tij në Lazio, ndërsa Medhi Benatia do të nënshkruajë për Al-Duhail në Katar ani pse u kërkua nga MILAN përcjell ORAinfo.

Burime të shumëfishta përfshirë Sky Sport Italia japin të njëjtat detaje, se Caceres ka nënshkruar kontratën.

Ai do të nënshtrohet nesër testeve mjekësore dhe njoftimi duhet të arrijë atëherë, por marrëveshja është bërë në thelb.

Lazio do të paguhet 600,000 € për të liruar Uruguajin, i cili është në rrugën e tij për në Torino këtë mbrëmje.

Caceres është zëvendësimi për Benatia, i cili përsëri burime të shumta, të gjitha shtetet kanë rënë dakord me Al-Duhail.

Marokeni do të nënshkruajë një kontratë trevjeçare me vlerë 5 milionë euro për sezonin për të luajtur në Ligën e Katarit të Katarit. Kujtojmë se për shërbimet e tij ishte internuar Milan./ORAinfo/

Komento: