Reja dhe djali i Remzies nisin muajin e mjaltit, shkojnë në këtë vend ‘përrallor’

18:52 | 10 Maj 2019

Gëzime dhe Hamëz Hamzaj janë tani një prej çifteve më të përfolura në publik e media rozë.

Djali dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, janë martuar para një muaji dhe bënë një dasmë të madhe, përcjell ORAinfo.

Ata sot duket se kanë filluar muajin e tyre të mjaltit.

Ndryshe nga çiftet e tjera, ata kanë zgjedhur të shkojnë në Amerikë, në vendin përrallor Miami./ORAinfo/

Komento: