Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma

11:40 | 12 Korrik 2019

Këngëtari i njohur Kosovar, Afrim Muçiqi ditë me parë ka martuar djalin e tij.

Albioni dhe bukuroshja Albertina Krajkova ditë me parë i dhanë në fund beqarisë.

Albertina ishte ajo e cila publikoi pamje nga dasma si dhe kanagjeqi. Ndërsa, ajo pak më parë në instagram publikoi disa fotografi nga fotosesioni i dasmës.

Albion Muçiqi dhe Albertina Krajkova janë fejuar në vitin 2016.

Fejesa e çiftit ka bërë bujë në media, pasi në aheng kanë qenë të pranishëm shumë fytyra publike, përfshirë edhe politikanë.

Albertina Krajkova është mbesa e aktorit të ndjerë, Ibrahim Krajkovës, i njohur për publikun si Leci.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!