Reja e Dacit publikon pamje nga vendi ku bashkëshorti i saj ndërroi jetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Dacit publikon pamje nga vendi ku bashkëshorti i saj ndërroi jetë

19:50 | 27 Janar 2021

Si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Arian Daci la pas vetës gruan Meritën dhe dy djemtë e tij.

Sot ajo ka publikuar një foto të Brezovicës, vendit ku burri i saj kishte humbur jetën./ORAinfo/

Komento: