Reja e Remzies del në qytet e veshur me shumë stil, të gjithë sytë kah ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Remzies del në qytet e veshur me shumë stil, të gjithë sytë kah ajo

16:08 | 23 Dhjetor 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto, në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: