Reja e Remzies nuk di të gatujë, shikoni ҫfarë detyrohet të hajë burri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Remzies nuk di të gatujë, shikoni ҫfarë detyrohet të hajë burri i saj

11:04 | 14 Prill 2019

Gëzimja tashmë edhe zyrtarisht është reja e Remzie Osmanit.

Para pak ditësh ajo dhe Hamza i dhanë fund beqarisë, shkruan ORAinfo.

Ata bën një dasmë të madhe e cila bëri shumë bujë.

Pas dasmës, Hamza ka publikuar një pamje ku shihet se ka dalur jashtë për të ngrënë.

Duket se nusja e re ende nuk di të gatuajë për burrin./ORAinfo/

Komento: