Reja e Remzies tregon se kur do ta bëjë kanagjegjin dhe ҫfarë do të vesh

10:06 | 13 Dhjetor 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi asaj i kanë bërë disa pyetje fansat e saj, të cilave ajo u është përgjigjur.

Ndër të tjera ajo ka treguar se do të martohet në vitin 2019 dhe do të bëjë kanagjegj e veshur me veshjet tradicionale që kemi./ORAinfo/

Komento: