Remzia “braktisë” Kosovën, zbulon vendin ku ka shkuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia “braktisë” Kosovën, zbulon vendin ku ka shkuar

23:45 | 22 Maj 2022

Remzie Osmani, është njëra nga divat e muzikës popullore dhe argëtuese në Shqiptari.

Ajo vazhdon që edhe sot e kësaj dite të jetë shumë e angazhuar në profesionin e saj si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Tani, pasi sezoni ka filluar, Remzia është shumë e angazhuar si në dasma ashtu edhe nëpër ahengje të ndryshme.

Përveç punës së madhe që ka në Kosovë, ajo është shumë e kërkuar edhe në diasporë. Së fundmi këngëtarja nga Mushtishti ka udhëtuar drejtë Zvicrës.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotoje./ORAinfo/

Komento: