Remzia një gjyshe e kujdesshme, në këtë gjendje e publikon Gëzimja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia një gjyshe e kujdesshme, në këtë gjendje e publikon Gëzimja

23:56 | 21 Nëntor 2022

Remzie Osmani, është duke shijuar ditët më të bukura krah mbesës së saj, Emmës.

Pas një sezoni shumë të ngarkuar me dasma dhe ahengje të ndryshme, duket se këngëtarja nga Mushtishti, ka gjetur disa ditë pushimi, shkruan ORAinfo.

Ajo shumicën e kohës është e ngarkuar me profesionin e saj dhe shumë pak ka kohë të lirë për t’iu përkushtuar veçanërisht mbesës së saj.

E kur gjenë kohë, Remzia nuk ndahet nga mbesa e saj.

Reja e Remzies, Gëzimja ka publikuar një moment derisa Rema e mban në përqafim mbesën e saj.

Kaq dashuri mes gjyshës dhe mbesës shihet në këtë imazh. /ORAinfo/

Komento: