Remzia nuk po ‘ngopet’ duke e shikuar dasmën e djalit, ja ҫfarë po bën sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia nuk po ‘ngopet’ duke e shikuar dasmën e djalit, ja ҫfarë po bën sonte

00:00 | 12 Prill 2019

Djali i vetëm i këngëtares Remzie Osmani i dha fund beqarisë.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, shkruan ORAinfo.

E Remzia po vazhdon të publikojë pamje të ndryshme nga ajo natë.

Edhe sonte, ajo ka publikuar disa foto nga dasma.

Duket se këngëtarja e njohur, nuk po ‘ngopet’ me këto pamje./ORAinfo/

Komento: