Remzia Osmani publikoi këngën e re, vajza e saj bëri këtë gjest për nënën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Remzia Osmani publikoi këngën e re, vajza e saj bëri këtë gjest për nënën

21:19 | 12 Korrik 2019

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se nëna e saj ka realizuar projekt të ri muzikor./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!