Remzia publikon foto kur ishte e re, befason me grimin dhe stilin e flokëve

13:45 | 06 Qershor 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Remzia muaj me parë martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje kur ishte e re dhe për atë kohë po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: