Remzia publikon foto të mbesës, kaq bukur e ka veshur Gëzimja vajzën sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia publikon foto të mbesës, kaq bukur e ka veshur Gëzimja vajzën sonte

21:35 | 23 Mars 2020

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është një prej këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të tjera, shkruan ORAinfo.

Remzia është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të mbesës së saj të vogël, Emmës.

Emmën e vogël e ka veshur Gëzimja shumë bukur dhe po duket foshnjë shumë e ëmbël./ORAinfo/

Komento: