Remzia publikon pamje nga shtëpia luksoze e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia publikon pamje nga shtëpia luksoze e saj

17:29 | 25 Dhjetor 2019

Është një ndër këngëtarët më të pëlqyera të estradës kosovare.

Remzie Osmani vazhdon të jetë ndër emrat e komentuar të estadës.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani, vazhdon të jetë e komentuar në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Sukseset e saj në muzikë, jeta private janë në interes të publikut. Këngëtarja tani po qëndron aktive në rrjete sociale dhe së fundmi e ka publikuar një foto në të cilën duket tejet elegante.

Duket se imazhi është realizuar në ambientet e shtëpisë së saj.

Komento: