Remzia shkon në këtë argjendari ‘gjigante’, por çka po i blen Gëzimes

13:05 | 09 Dhjetor 2018

Remzie Osmani është këngëtarja e njohur e muzikës popullore shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer nga publiku dhe është tejet aktikve në shumë mbrëmje, festa e koncerte në çdo vend ku ka shqiptarë, përcjell ORAinfo.

Së fundmi ajo po diskutohet shumë në publik sidomos për raportin që e ka ajo me renë e saj, Gëzimen.

E sot ajo ka postuar një video ku shfaqet një argjendari e madhe, por, a duhet t’I ketë blerë diçka Remzia resë së saj Gëzimes në këtë vend kaq të madh./ORAinfo/

Komento: