Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të bukur, do t’iu ‘mahnis’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të bukur, do t’iu ‘mahnis’

19:17 | 12 Korrik 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, është jeta e saj private ajo që po e bën tejet të përfolur në publik.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet e veshur me komplete të kuqe dhe është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!