Remzia vishet në fustan nusërie, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Remzia vishet në fustan nusërie, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

12:10 | 12 Korrik 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të përfolura të publikut.

Ajo hyn e mesin e këngëtareve më të ftuara të këndojnë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

Remzia është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë shumë të komentuar.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan nusërie e që po i rri kaq bukur asaj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!