Remzie Osmani ka shtuar peshë gjatë pushimeve, kjo foto flet me së miri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzie Osmani ka shtuar peshë gjatë pushimeve, kjo foto flet me së miri

15:55 | 22 Shtator 2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Se fundmi këngëtarja i ka kaluar pushimet me familje në bregdetin e Turëqisë. Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet goxha e plotë.

Duke se ushqimet e shijshme kanë bërë që këngëtarja te kthehet në Kosovë më disa kilogramë me shumë. /ORAinfo/

Komento: