Remzija me vajzën e saj duken për mrekulli – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzija me vajzën e saj duken për mrekulli

09:27 | 04 Shtator 2019

Nënë e bijë si dy bukuri, shfaqen për mrekulli.

Sikur secila familje e fytyrave publike që është mediatizuar ashtu edhe familja e Remzie Osmanit është bërë e tillë.

Për të gjithë anëtarët e familjes së saj përflitet qoftë edhe për më të voglën arsye, sepse të gjithë duan të dijnë për ta, shkruan Kosovarja.

Më së shumti në këtë pjesë përfshihen e bija dhe reja e saj, të cilat pothuajse në çdo të dytin lajm e portal mund ti gjesh emrat e saj.

Sa njëra sa tjetra po arrijnë që vëmendjen maksimale të kenë nga ato, dhe të bëhen kuriozë të gjithë për ta, e sidomos kur Remzia paraqitet me të dyja ose vetëm me njërën.

Këtë herë me atë që u shfaq ishte e bija e saj Riola, të cilat shiheshin se ishin diku për shëtitje jashtë Kosovës.

Nga atje edhe shkëputun një fotografi shumë të bukur, ku nënë e bijë shkëlqenin e dukeshin për mrekulli në krahët e njëra tjetrës.

Komento: