Renia i lë pa fjalë tifozët e Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Renia i lë pa fjalë tifozët e Milanit

22:26 | 25 Janar 2019

Portieri i Milanit, Pepe Reina ka zbuluar se ai ishte afër një lëvizjeje në Barcelonë përpara se të transferohej në Napoli nga Liverpooli përcjell ORAinfo.

Reina kohët e fundit po bisedonte me Sky Sports dhe u pyet për një lëvizje në Napoli. Ai tha: “Vendimi për të shkuar në Napoli ishte pak ‘i detyruar’.

“Para kësaj vere unë isha shumë afër Barcelonës, isha shumë krenar që e kisha mbrojtur ngjyrat e Napolit, kam pasur një kohë të mirë. Atje ata kanë një audiencë të pabesueshme, një zemër të vërtetë dhe një ekip që ka bërë punën më mirë dhe më mirë çdo vit “,ka thënë portieri spanjoll./ORAinfo/

Komento: