Revolucion i madh te Inter, shpenzon 135 milionë euro për këtë transferim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Revolucion i madh te Inter, shpenzon 135 milionë euro për këtë transferim

09:08 | 16 Prill 2019

Klubi italian Inter do të shpenzojë 135 milionësh në verë.

Inter është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës.

Duket se Inter e ka seriozisht planin që të rikthehet sërish në majat e futbollit.

Skuadra italiane po mendon të bëjë transferime të mëdha, siç është edhe emri i Christian Eriksen, përcjell lajmi net nga Tuttosport.

Inter do të paguajë 135 milionë euro për ta transferuar danezin nga Tottenhami.

Eriksen ka kontratë me Spurs deri në vitin 2020, andaj është i gatshëm që të largohet nga ta qysh në verë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!