Rezultatet pas pjesëve të para, të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rezultatet pas pjesëve të para, të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund

22:12 | 13 Shkurt 2019

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve Ajax – Real Madrid dhe Tottenham – Dortmund.

Në ‘Johan Cruyff Arena’ po zhvillohet një ndeshje shumë interesante mes Ajax dhe Real Madridit, e dominuar nga vendësit, të cilët edhe arritën të shënojnë në fund të pjesës së parë, por goli i anulua nga gjyqtari.

Pjesa e parë e ndeshjes Ajax – Real Madrid përfundoi 0-0.

Me rezultat të njëjtë ka përfunduar edhe pjesa e parë e ndeshjes Tottenham – Borussia Dortmund.

Komento: