Rifadije Grajqevci vendos grim të rëndë, nuk do ta njihni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rifadije Grajqevci vendos grim të rëndë, nuk do ta njihni

18:10 | 26 Tetor 2021

Rifadija bëhet si vajzë e re me këtë grim.

Është një këngëtare që gjithmonë ndez atmosferë kudo që merr pjesë.

Rifadije Grajqevci, po ashtu merr vëmendje edhe me stilin perfekt që ka, duke shkëlqyer në çdo kohë, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e njohur, përkundër moshës që ka, çdo herë duket bukur dhe barazohet me vajzat e reja.

E, në këtë fotografi të fundit, përmes efektit dhe grimit që ka realizuar duket tejet bukur.

Komento: