Rikthehet Liga e Kampionëve, sonte na presin këto dy super ndeshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rikthehet Liga e Kampionëve, sonte na presin këto dy super ndeshje

09:16 | 12 Shkurt 2019

Është rikthyer magjia e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve.

Ditën e sotme rikthehen emocionet në Champions League që tashmë vjen në fazën me eliminim direkt.

Pa dyshim që e gjithë vëmendja do të jetë në “Old Trafford” ku Manchester United pret Paris Saint Germainin në duelin e parë të vlefshëm për fazën e 1/16.

Vlen të theksojmë që PSG-ja do të vuajë mungesat e mëdha të Neymarit dhe Cavanit, të cilët për arsye dëmtimesh nuk do të jenë të gatshëm për këtë ndeshje.

Ndërsa jo më pak vëmendje do të tërheqë edhe dueli në “Olimpico” ndërmjet Romës dhe Portos.

21:00 AS Roma – FC Porto

21:00 Manchester Utd – Paris SG 

Komento: