Rina Balaj ekspozon asetet e saj gjatë pushimeve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rina Balaj ekspozon asetet e saj gjatë pushimeve

09:43 | 24 Qershor 2022

Këngëtarja Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

Gjatë të enjtes, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat shfaqet me bikini.

Artistja ka pozuar nga pushimet në Mykonos të Greqisë dhe duket e mrekullueshme.

Komento: