Rina i bën Adelinës një super-dhuratë, shikoni reagimin e saj

20:30 | 05 Qershor 2019

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka marrë dhuratë një buzëkuq nga Rina./ORAinfo/

Komento: