Rina në këtë gjendje publikon pamje nga banjo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rina në këtë gjendje publikon pamje nga banjo

23:16 | 05 Tetor 2022

Kështu duket Rina pa grim dhe vetëm në robdishan.

Rina Balaj ka kaluar disa ditë të mira pushimi në Afrikë. Nga atje ajo solli imazhe të shumta ku u shfaq tepër tërheqëse.

Së fundi ajo postoi një video të re në instastory.

Pa grim dhe vetëm në robdishan Rina po duket kaq joshëse./InfoKosova

Komento: