Rina vesh fustanin më të bukur, kaq të ‘zjarrtë’ nuk e keni parë asnjëherë

12:35 | 10 Maj 2019

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Komento: