Rita bën frizurën më të bukur, kaq bukur po i rri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rita bën frizurën më të bukur, kaq bukur po i rri

22:45 | 19 Maj 2022

Rita Haziri, është njëra nga këngëtarët më të dashurua për publikun.

Ani pse është e re në tregun muzikor, ajo është pëlqyer shumë nga audienca e madhe, shkruan ORAinfo.

Atë e bën të veçantë pasi në tregun muzikor ajo është paraqitur krah të dashurit të saj, Fidan Gashi.

Çifti në fjalë shihen shumë të dashuruar, madje të suksesshëm janë treguar shumë edhe në jetën profesionale.

Rita, është një femër shumë e bukur dhe kujdeset shumë edhe për pamje dhe dukjen e saj. Në paraqitjen e fundit ajo duket shumë në formë, ku frizura e saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: