Rita dhe Fidani po shkëlqejnë në paraqitjen e fundit në krahët e njëri – tjetrit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rita dhe Fidani po shkëlqejnë në paraqitjen e fundit në krahët e njëri – tjetrit

00:14 | 23 Qershor 2022

Rita Haziri me të fejuarin Fidan Gashin ‘godasin’ me paraqitjen e njëjtë aq të ëmbël

Rita Haziri është njëra nga këngëtarët më të dashurua për publikun, edhe pse është e re në tregun muzikor.

Të veçantë e bënë fakti se në tregun muzikor ajo është paraqitur krah të dashurit të saj, Fidan Gashi.

Artistja e re e cila së bashku me Fidanin janë prezent shpesh herë edhe ne ahengje e dasma familjare, së fundmi ka postuar disa imazhe ku duket për mrekulli, shkruan Kosovarja.

Po kështu, ajo shfaq edhe imazhe me Fidanin të veshur njësoj, ku duken aq ëmbël.

Komento: