Rita dhe nëna e saj e luajnë ‘qyqekun’ me këngën e Dhurata Dorës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rita dhe nëna e saj e luajnë ‘qyqekun’ me këngën e Dhurata Dorës

12:11 | 15 Janar 2020

Rita Ora dhe Vera Ora kanë festuar duke kërcyer bashkë me këngën ‘Zemër’ nga Dhurata Dora.

Këngëtarja Rita Ora ka kaluar festat e fundvitit duke fsetuar me famlijen në një vend të ngrohtë.

Familja kanë ndarë vazhdimisht fotografi dhe pamje nga këto pushim, shumicën e të cilave i kanë kaluar në plazh dhe në jaht.

E pikërisht në darkën e Krishtlindjeve, ato sërish kanë zgjedhur të festojnë me këngë shqipe.

Është Vera ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj një video nga këto pushime, ku ajo bashkë me Ritën shihen duke kërcyer bashkë me këngën ‘Zemër’, super hitin nga Dhurata Dora.

Për me tepër shikoni videon…

Komento: