Rita ia tepron, del në rrugë pa reçipeta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rita ia tepron, del në rrugë pa reçipeta

20:46 | 25 Qershor 2022

Ajo është njëra nga artistet më të njohur botërore shqiptare.

Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen në Madrid, ndërsa po shëtiste në rrugët e qytetit së bashku me të motrën e saj. Elenën.

Ajo u shfaq pa reçipeta me një fustan rozë prej sateni dhe atlete ngjyrë të ndezur, teksa mbante në dorë një akullore.

Rita e kombinoi pamjen e saj me një kapele me ngjyra dhe çantë të zezë.

Komento: