Rita vishet me fustan të ngushtë e krejt ‘ari’, gjoksi i saj gjigant merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rita vishet me fustan të ngushtë e krejt ‘ari’, gjoksi i saj gjigant merr vëmendjen

21:54 | 22 Qershor 2022

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ka pak kohë në tregun muzikorë, mirëpo për një kohë të shkurtë ka arritur të i bëjë për vete mijëra fansa, shkruan ORAinfo.

Karakteristikë e saj është se në treg ajo hyri jo si solo këngëtare, por në bashkëpunim me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja në fjalë janë shumë të kërkuar nëpër ahengje dhe dasma, e sidomos tani që ka filluar sezona.

Ajo çka bie gjithmonë në sy është stili dhe pamja që ka Rita. Së fundmi ajo është paraqitur shumë provokuese, ku trupin e saj si sirenë e ka reklamuar në një fustan që duket prej ari.

E në këtë veshje të ngushtë, gjoksi gjigant i Ritës merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: