Robert Berisha dalë ngadalë po e fshinë Noren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Robert Berisha dalë ngadalë po e fshinë Noren

21:54 | 18 Shtator 2021

U aludua se Robert Berisha dhe këngëtarja Nora Istrefi janë bashkuar sërish, por mesa duket kjo nuk është e vërtet.

Se ata nuk janë bashkë, e pohoj ish bashkëshortja e Robertit, këngëtarja Nora Istrefi, e cila tha se thjeshtë kanë marrëdhënie korrekte.

Robert Berisha ka pasur në dorë të tatuazhuar emrin e Nora Istrefit, të cilin dalë ngadalë po e mbulon me tatuazhe të tjera, shkruan “Kosovarja”.

Ai, gjatë këtyre ditëve ka vizituar një tatu-artist, ku po bënë ndryshime në tatuazhet e tij egzistuese.

Komento: