Robert Berisha me urim të veçantë për ditëlindjen e Renees

17:14 | 15 Maj 2024

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka uruar me fjalë të ëmbla vajzën e tij Renen.

Ai ka postuar një fotografi të sajën në Instagram ku ajo shihet tejet e lezetshme.

Është një fotografi e Renes kur ajo ishte foshnjë.

Në mbishkrimin Roberti ka shkruar “Sot 9 vjet ma zbukurove jetën o shpirti bab’s urime ditëlindjen Renee e t’paqa shnosh, happy e u plaksh me tona t’mirat..Tẽ don babi shum”.

Kujtojmë se Robert Berisha dhe Nora Istrefi ka vite që janë ndarë, por gëzojnë një raport të mirë për hatër të vajzës s ë tyre.

Komento: