Roberti do t’iu ‘shkri’ së qeshuri me postimin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti do t’iu ‘shkri’ së qeshuri me postimin e fundit

21:48 | 10 Dhjetor 2019

Robert Berisha është muzikant dhe këngëtar shumë i njohur.

Ai u bë i njohur fillimisht si burri i Nora Istrefit, shkruan ORAinfo.

Por, para pak javësh ata i dhanë fund martesës shumë vjeҫare.

Që nga ndarja me Norën, ai është edhe më aktiv në rrjetet sociale, por edhe me mbrëmje muzikore.

E sot ai ka publikuar një foto ku ka shfaqur ushqimin dhe ka bërë një përshkrim qesharak.

“Prape se prape, s’ka me pasul”- ka shkruar Roberti në foton në fjalë./ORAinfo/

Komento: