Roberti fotografohet duket u puthur me një femër, cili do të jetë reagimi i Norës?! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Roberti fotografohet duket u puthur me një femër, cili do të jetë reagimi i Norës?!

08:24 | 22 Korrik 2019

Robert Berisha dhe Nora Istrefi është një ndër çiftet më të përfolura të publikut.

Ata janë të martuar tash e disa vite dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Roberti ka publikuar një foto ku shihet duke u puthur në buzë me vajzën e tij, Renenë.

Kështu Roberti dëshiron të tregojë dashurin e madhe që ka për vajzën e tij. /ORAinfo/

Komento: