Roberti i nis pushimet me Lauretën në Meksikë, sjell imazhe hot nga atje! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti i nis pushimet me Lauretën në Meksikë, sjell imazhe hot nga atje!

12:11 | 09 Gusht 2022

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Këngëtari i njohur, Robert Berisha është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale, ku së fundmi ka bërë të ditur se së bashku me partneren e tij, Laureta Maqedonci ka nisur pushimet në Tulum të Meksikës.

Roberti në rrjetin social “Instagram” ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet duke shijuar pushimet së bashku me Lauretën.

Çifti tash e disa muaj kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe vazhdimisht shihen së bashku me njëri – tjetrin.

Komento: