Roberti ofendoi ndjekësin që kërkoi të falendëroi Norën që e bëri të famshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti ofendoi ndjekësin që kërkoi të falendëroi Norën që e bëri të famshëm

08:19 | 25 Dhjetor 2019

“Falëndero Norën që të bëri të famshëm” – Robert Berisha ofendon ndjekësin.

Ndonëse ishin dy nga këngët që bënë bujë në këtë festival, Robert Berisha javën e kaluar u shpreh se këngët, ajo e Arilenës dhe Elvanës janë për varrime.

Tashmë që fituesja doli Arilena, këngëtari e ka uruar por me kunjë për Elvanën.

“E ke meritu me tana Arilena”, shkruan Roberti, e kjo duket se nuk i ka pëlqyer një fansi të Elvanës i cili dhe i ka kthyer përgjigje.

E duket se përgjigja e ndjekëses nuk i pëlqen Robertit i cili më pas kalon dhe në ofendime.

Komento: