Roberti pasi konfirmoi lidhjen ia ndalon këtë gjë të dashurës së re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti pasi konfirmoi lidhjen ia ndalon këtë gjë të dashurës së re

13:06 | 22 Qershor 2022

Robert Berisha ia ndalon këtë gjë të dashurës së re.

Roberti dhe Laureta janë çifti më i ri në showbizin kosovar.

Dyshja publikojnë vazhdimisht imazhe, duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit që kanë, shkruan Kosovarja.

Në një imazh të fundit, ku e ka publikuar Laureta, tregon që Roberti e pengon në realizimin e një videoje.

Me buzëqeshjen në fytyrë, ajo tregon lumturinë që po përjetojnë së bashku.

Komento: