Roberti po i shijon shumë pushimet, por kush po e shoqëron atë? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti po i shijon shumë pushimet, por kush po e shoqëron atë?

22:06 | 16 Shtator 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Dhe në pushimet e fundit duket se ka shkuar i vetëm./ORAinfo/

Komento: