Roberti publikon foto duke u puthur me këtë femër, si do të reagojë Nora – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti publikon foto duke u puthur me këtë femër, si do të reagojë Nora

16:34 | 10 Dhjetor 2019

Po bën ende bujë në publik ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Dyshja kanë vendosur që ta rrisin me prindër të ndarë vajzën e tyre, Renenë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në paraqitje publike pas ndarjes.

Së fundi Roberti ka shkuar në një intervistë në Shqipëri.

Ai ka publikuar një foto i përqafuar me moderatorin, e kjo duket se do ta bëjë xhelozë Norën./ORAinfo/

Komento: