Roberti publikon foto me Renenë, i reagon Nora – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti publikon foto me Renenë, i reagon Nora

22:33 | 27 Shtator 2020

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në publik.

Ata para një viti i dha në fund lidhjes dhe martesës së tyre disa-vjeçare, përcjell ORAinfo.

Edhe pas ndarjes, çifti vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin pasi janë edhe prindër të një vajze.

Sot, Roberti ka postuar një foto me vajzën e tyre, Renenë, e sigurisht nuk mungoi komenti i Norës./ORAinfo/

Komento: