Roberti shfaqet pranë të dashurës së re, por si e priti Nora këtë? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Roberti shfaqet pranë të dashurës së re, por si e priti Nora këtë?

20:19 | 11 Shtator 2019

Para pak ditëve, çifti i njohur Nora dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur ky i fundit përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes, në rrjete sociale kanë qarkulluar disa foto ku shihet Roberti nën shoqërinë e një vajze e cila duket se është e dashura e tij e re.

E pas kësaj nuk ka ardhur ende asnjë reagim nga këngëtarja./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!