Roberti shijon borën bashkë me vajzën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti shijon borën bashkë me vajzën

18:17 | 07 Prill 2021

Robert Berisha vazhdon të jetë aktiv në rrejtet sociale ku edhe osedon me mijëra ndjekës.

Sot në storien e tij në Instagram ka postuar një fotografi bashkë me Renen të cilët e kanë shijuar borën së bashku.

Ndryshe, Robert Berisha ka deklaruar së fundi se nuk është në ndonjë lidhje dashurie vetëm se është i përkushtuar ndaj vajzës së tij.

Tutje, ai tha se është hargjuar pasi ka dhënë shumë dashuri dhe nuk ka mundësi të nisë ndonjë lidhje të re dashurie.

Komento: