Roma “dridh”Juventusin

19:55 | 21 Dhjetor 2018

AS Roma do të takohet me Juventusin këtë fundjavë dhe trajneri Eusebio Di Francesco ka bërë të ditur se Edin Dzeko do të jetë i gatshëm për lojë përcjell ORAinfo.

Daniele De Rossi ende do të mungojë, por që ekipi romak do të përpiqet të japë maksimumin në këtë përballeje.

Ja lisa komplete e lojtarëve të thirrur :

LISTA :Olsen, Fuzato, Mirante; Karsdorp, Luca Pellegrini, Juan Jezusi, Kolarov, Marcano, Santon, Fazio, Florenzi, Manolas; Cristante, Zaniolo, Pastore, Nzonzi, Perotti, Dzeko; Schick, Cengiz, Kluivert./ORAinfo/

Komento: