Roma e do këtë lojtar, përgatit një super-ofertë për të

00:00 | 31 Dhjetor 2018

Roma duket se ka përgatitur një ofertë për talentin e Galatasarayt, Ozan Kabak.

Roma është gati t’i paguajë 7.5 milionë euro për të.

Qendërmbrojtësi mund të luajë edhe si mesfushor me tipare mbrojtëse.

Monchi pritet ta bindë lojtarin që të kalojë në kryeqytetin e Italisë.

Për të interesohet Manchester Unitedi dhe Lyoni.

18-vjeçari ka 17 paraqitje në këtë stinor me gjigantin turk, 13 në Super ligën turke, dhe katër në Ligë të Kampionëve.

Komento: