Roma – Genoa, këto janë notat e lojtarëve

22:53 | 16 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Romës dhe Genoas.

Roma i ka fituar tri pikë të arta në javën e 16-të në Serie A.

Roma e ka mposhtur me shumë vështirësi Genoan me rezultat, 3:2.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte, Federico Fazio, që mori notën 8.4.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte, Biraschi, që mori vlerësimin, 5.8.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve.

Komento: