Roma – Genoa, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roma – Genoa, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes

19:46 | 16 Dhjetor 2018

Do të zhvillohet ndeshja mes Romës dhe Genoas.

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të kësaj ndeshje.

Roma dhe Genoa do të përballën në kuadër të javës së 16-të në Serie A.

Ndeshja që starton në ora 20:30, do të zhvillohet në stadiumin ‘Olimpico’.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Roma: Olsen; Fazio, Manolas, Juan Jesus; Florenzi, Cristante, N’Zonzi, Kolarov; Cengiz Ünder, Zaniolo, Kluivert.

Komento: