Roma i ofron kontratë të re këtij lojtari të skuadrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Roma i ofron kontratë të re këtij lojtari të skuadrës

20:46 | 15 Prill 2019

Duket se skuadra e Romës po mendon t’i blindojë disa lojtar.

Roma është duke punuar që t’i mbajë në skuadër disa lojtarë kryesor.

Skuadra italiane i ka ofruar kontratë të re Edin Dzekos.

Drejtosi sportiv i Romës, Frederic Massara, është duke tentuar ta bind boshnjakun që ta vazhdojë kontratën edhe për një sezon.

Kontrata e Dzekos skadon në qershor të vitit 2020, por ata duan ta sigurojnë që ai mos të largohet në verë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!